Close

פינוי פגר

הוצאת פגרים של בעלי חיים מתים מהבית, מהעסק ומהחצר

כל חיית בר שעלול להיכנס לבית או לעסק עשוי למות בו. הרעיון של חיה שתמות בביתנו או בסביבתו אולי מחשבה לא נעימה, אך הוא קורה מדי פעם. אף על פי שכל מקרה שונה, כל עבודות ההרחקה של בעלי חיים מתות מתחלקות לשתי קטגוריות: מחוץ לבית או בתוכו.

נתקלת בצורך לפנות פגר?

צור קשר עם חברת כדיר המדביר המתמחה באיתור פגר ופינויו בטלפון 050-7705678 

פינוי פגרים חיצוני למבנה

בעלי חיים רבים שנפגעו עשויים להגיע מידי פעם לחצר הבית ולמות בו. הם כמובן יעדיפו שטח סגור אך יוכלו גם להתחבא במקומות מסתור בחצרות עד למותם. בעלי חיים אלו עשויים להיפגע מגוון דרכים כגון, על ידי מכונית ויכולים לפעמים לשרוד זמן רב לאחר הפגיעה. הם משוטטים בניסיון להתחזק ומתמקמים במקום קרוב בדרך שבו הם מתים לבסוף. בתים ועסקים הנמצאים במרחק של 100 מטרים מכביש ראשי נתקלים בכך לעתים קרובות יותר.

סוג החיה ומיקומה קובע את מורכבות הרחקתו. רוב בעלי החיים, אם יש להם ברירה, מעדיפים למות במקום סגור במקום בחוץ. מתחת לסיפונים, מתחת לתוספות, במרתפים ומתחת למרפסות נמצאים אזורים נפוצים ומועדפים לבעלי חיים במהלך גסיסתם. פינוי פגרים חיצוני כולל תחילה את איתור הפגר ואז חילוצו מהאזור.

עלות פינוי הפגר תלויה פחות או יותר בזמן האיתור, בגודלו ובמורכבות הפינוי.

פינוי פגר בתוך מבנה

פינוי פגר עשוי להיות מסובך, מכיוון שפעמים רבות קשה לאתר אותו. הסימן הראשון לקיומו של פגר הוא ריח צחנה חריף. צחנה זו עשויה להיות מוגבלת לחדר אחד או לאזור של חדר, או שהיא עשויה להתפשט לשטח רחב יותר. לעוצמת הריח אין שום קשר לגודל או למספר בעלי החיים שאולי מתו, אלא למיקום הפגר. עכבר מת אחד יכול להסריח בית שלם אם הוא מת במקום "הנכון". לדוגמא, אם עכבר מת ליד צינור חימום וקירור, תעלת האוורור תפיץ את צחנת הפגר הנרקב בכל הבית. עכברים שמתו בתוך חללים בקיר, לעומת זאת, עשויים ליצור ריח קל בלבד בסביבה הנקודתית של הפגר.

פגר בבית עשוי להיות מלווה גם בנוכחות זבובי בקבוקים גדולים או חיפושיות "מסתירות" (חיפושיות חומות קטנות או שחורות הניזונות מגופות מתפוררות). חיה שמתה בתקרת טיפה עלולה לגרום להופעה של נקודה רטובה קטנה בחלק התחתון של התקרה בגלל הזעת הפגר.

זה נפוץ במיוחד במקרה של עכברים מתים וחולדות מתות.

בדרך כלל בעלי חיים שמתים בתוך הבית עושים זאת בעליית הגג או בתוך חללי קיר. ההסרה יכולה להיות פשוטה (עלייה לעליית הגג ושליפת הפגר), או מסובכת למדי, לפעמים מחייבת חיתוך בקיר ושימוש במצלמות ואורות סיבים אופטיים לאיתור פגר. עלות פינוי הפגרים הפנימיים תלויה במידת העבודה הכרוכה באיתורו ופינויו.

למחירון הדברה

פינוי פגר

הדברה נגד ברחשים

הדברה נגד ברחשים

הדברה נגד ברחשים

למדו על הברחש הקטן המהווה מטרד גדול. הדברה החל מ – 249

הדברה לפשפש מיטה

הדברה לפשפש מיטה

הדברה לפשפש מיטה

למדו על פשפשי מיטה. הדברה החל מ – 699 ש"ח לחדר.

הדברה נגד זבוב החול

הדברה נגד זבוב החול

הדברה נגד זבוב החול

מחלות רבות מועברות ע"י עקיצת זבוב החול. למדו עליו. הדברה החל מ – 199 ש"ח

טכנולוגיות ידידותיות לסביבה

חברת כדיר המדביר משתמשת בחומרי הדברה וטכנולוגיות ידידותיים לסביבה.

ניטור ואבחון מזיקים ומכרסמים

פעולת הדברה מוצלחת מתחילה מאבחון נכון של סוג המזיק הפעיל. צוותנו מתמחה בניטור ואבחון מדויק ומבצע ניטור ללא עלות כחלק מפעולת ההדברה.

הדברה בטוחה עם צוות מדבירים מוסמך

יש לנו צוות נהדר, מוסמך, מקצועי ואיכותי אשר מוכן ומזומן לכל קריאה ולכל סוגי המזיקים והמכרסמים תוך מתן ביטחון והגנה מירביים ללקוחותינו.

הדברת מזיקים מיידית

חברת כדיר המדביר מבצעת הדברת מזיקים באזורי הדברה נרחבים בארץ ובזמינות מיידית.

ציון ההדברה שלנו

אנו מובילים בתעשייה המתמחים בהגנה מפני חרקים נפוצים, כולל טרמיטים, מכרסמים ועכבישים. יש לנו ניסיון של למעלה מ- 50 שנה בשירותי הדברת מזיקים.
הדברה מסחרית
0%
הדברה באתרי בנייה
0%
הדברה ביתית
0%
הדברת חרקים מסחרית
0%

מה לקוחות מרוצים אומרים עלינו

אני חייבת להודות לך ! אני ממש אסירת תודה לחברת כדיר המדביר. אני מעריכה גם את השירות האדיב שלך והזמינות שלך עבורי. שירות מהיר ומקצועי ואין לי עוד חרקים!

יוליה גלפנט
יוליה גלפנט, ראשון לציון

אני משתמש בשירותי כדיר המדביר בעסקי המזון שבבעלותי וכמובן בבית שלי במשך 5 השנים האחרונות. המקצועיות, הידע, היסודיות והתגובה המהירה שלהם הם ללא תחרות. השירות שאני מקבל לא דומה לשום ספק אחר. אני מקבל עבודה נהדרת וראש שקט כשהכל מתוקתק. מומלץ לכל בעל עסק שלא מעוניין לקבל תלונות על הימצאות מזיקים.

חיים דהן
חיים דהן, נהריה

פניתי לחברת כדיר המדביר בעקבות בעיית תיקנים שהייתה באזור מגורי. האמת היא שהבטחתי לעצמי שזו חברת ההדברה האחרונה שאני מנסה לפני שאני עוברת דירה מרוב ייאוש, מכיוון שכל פעם הבעיה חזרה.  מרגע יצירת הקשר הראשוני הבנתי שאני בידיים טובות, המקצועיות והניסיון בצבצו מכל שאלה ומשפט. במהירות שיא הגיע אלי מדביר סופר מקצועי איבחן במהירות את סוג התיקן ואת מקור הגעתו, הסביר לי בדיוק מה הוא עושה ואיך הכל מתבצע וכך הדביר את הבעיה אחת ולתמיד! למיותר לציין שאני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי, מהקשר הראשוני והייעוץ ועד התמיכה שקיבלתי לאחר ההדברה. חוויית שירות נהדרת שמעצימה את הלקוח ופותרת את הבעיה אחת ולתמיד! כל הכבוד!

סופי ברכה
סופי ברכה, כפר סבא

פתרונות הדברה

שירות ההדברה החדשני שלנו מובטח להיפטר מבעיות החרקים שלך, ואילו שירותי המיגון שלנו מוודאים שהבית שלך מוגן תמיד.
הדברה סטנדרטית
לדירה ממוצעת: 3 חדרים עד 75 מטר
299
 • הדברת מזיקים ביתיים כגון:
 • נמלים/ תיקן אמריקאי
 • בקרת מכרסמים
הדברה מתקדמת
הדברה מתקדמת לטיפול במכרסמים או טרמיטים
החל מ- 420
 • הדברת תיקן גרמני
 • ניטור, בקרה והדברת מכרסמים
 • טיפול בטרמיטים
הדברת פרימיום
פשפש מיטה, הדברת שטחים מסחריים
החל מ-1000
 • הדברת פשפש מיטה
 • הדברת פרעושים
 • הדברת שטח מסחרי
 • צרו קשר להצעת מחיר מותאמת
 • 050-7705678