Close

עש הבית הדברה

עש הבית הדברה

אז איך עש הבית הגיע לבית שלך?
קיימות מגוון דרכים ואמצעים בהם יכול העש לחדור לביתך. תמיד קיים הסיכוי שהעש חדרו מהחלון או מהדלת אך לרוב דרך ההגעה לביתך תלויה בסוג העש.
2 סוגי עשים נפוצים עשויים להיות בביתך וכוללים את עש המזון ועש הבגדים.
עש בגדים
עש הבגדים נמצא לעתים קרובות בבגדים או סביבם. למעשה, זחלי העש נוטים להימצא בבגדים ולעתים קרובות הם האשמים מאחורי סוודרים פגומים, מעילי צמר או אפילו פרוות. בדרך כלל, העשים הלא-מצויים הם עש עשיית בגדים או עש עשבים.
לעשים הבוגרים אין חלקי פה, כך שהם לא היו יכולים לאכול את הבגדים שלך גם אם הם רוצים.
מהיכן מגיע עש בגדים?
כפי שניתן לחשוב, יצורים אלה יכולים לתפוס טרמפים לביתך על ממצאי וינטג' מחנויות חסכוניות, מכירות מוסכים או חנויות משלוחים. זחלי העש עשויים להיות אפילו על ריהוט יד שנייה. הם יכולים גם לחדור דרך מסכים קרועים או סדקים מתחת לדלת.
עש המזון
את סוג העש הזה ניתן למצוא בארונות המטבח, המגירות או המזווה שלך.
ניתן להכניס את העשים הללו באמצעות אוכל כולל באריזות מזון סגורות שקניתם בסופר אך הגיעו נגועות מהמפעל. כפי שמרמז שמם, הם אינם נטולי גלוטן, והם יטילו את הביצים שלהם בחומר מזון כמו קמח, דגני בוקר, שוקולד, שעועית, פירות יבשים, זרעי ציפורים ומזון לחיות מחמד.
ניתן להכניס עש מזון גם באמצעות קישוטים לבית, כמו זרי פרחים או פרחים.
כפי שניתן לראות, ישנם מינים שונים של עש שיכולים להיות בבית שלך. אמנם חרקים אלו עשויים להיתפס כבלתי מזיקים בחיק הטבע, אך עש בבית עלול לגרום נזק לארון הבגדים שלך או להרוס אוכל מאוחסן.
כל מין של עש שונה וידרוש אמצעי מניעה וטיפול שונים. לדוגמה, התמודדות עם בעיית עש המזון עשויה לדרוש מכם להיפטר מקופסאות דגנים פתוחות ולהשקיע בפחי אחסון מפלסטיק קשיח או זכוכית לפירותי הדגנים שלכם. עם זאת, שדרוג המזווה למטבח לא יועיל לך אם הבעיה שלך נעוצה בארון חדר השינה.
בגלל זה, דרך הפעולה הטובה ביותר שלך היא ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית, כמו כדיר המדביר. מדביר מיומן יגיע לנטר לאבחן להדביר ולמנוע את הבעיה.

אל תתנו לעש להשמיד כל חלקה טובה בביתכם אם אתה חושד בהתפשטות, או שאתה רוצה לעזור במניעת התרחשות מלכתחילה, דאג לביצוע הדברה לעש הבית.

פנה עוד היום לחברת כדיר המדביר בטלפון 050-7705678 או במייל i0507705678@gmail.com

 

 

הדברה נגד ברחשים

הדברה נגד ברחשים

הדברה נגד ברחשים

למדו על הברחש הקטן המהווה מטרד גדול. הדברה החל מ – 249

הדברה לפשפש מיטה

הדברה לפשפש מיטה

הדברה לפשפש מיטה

למדו על פשפשי מיטה. הדברה החל מ – 699 ש"ח לחדר.

הדברה נגד זבוב החול

הדברה נגד זבוב החול

הדברה נגד זבוב החול

מחלות רבות מועברות ע"י עקיצת זבוב החול. למדו עליו. הדברה החל מ – 199 ש"ח

טכנולוגיות ידידותיות לסביבה

חברת כדיר המדביר משתמשת בחומרי הדברה וטכנולוגיות ידידותיים לסביבה.

ניטור ואבחון מזיקים ומכרסמים

פעולת הדברה מוצלחת מתחילה מאבחון נכון של סוג המזיק הפעיל. צוותנו מתמחה בניטור ואבחון מדויק ומבצע ניטור ללא עלות כחלק מפעולת ההדברה.

הדברה בטוחה עם צוות מדבירים מוסמך

יש לנו צוות נהדר, מוסמך, מקצועי ואיכותי אשר מוכן ומזומן לכל קריאה ולכל סוגי המזיקים והמכרסמים תוך מתן ביטחון והגנה מירביים ללקוחותינו.

הדברת מזיקים מיידית

חברת כדיר המדביר מבצעת הדברת מזיקים באזורי הדברה נרחבים בארץ ובזמינות מיידית.

ציון ההדברה שלנו

אנו מובילים בתעשייה המתמחים בהגנה מפני חרקים נפוצים, כולל טרמיטים, מכרסמים ועכבישים. יש לנו ניסיון של למעלה מ- 50 שנה בשירותי הדברת מזיקים.
הדברה מסחרית
0%
הדברה באתרי בנייה
0%
הדברה ביתית
0%
הדברת חרקים מסחרית
0%

מה לקוחות מרוצים אומרים עלינו

אני חייבת להודות לך ! אני ממש אסירת תודה לחברת כדיר המדביר. אני מעריכה גם את השירות האדיב שלך והזמינות שלך עבורי. שירות מהיר ומקצועי ואין לי עוד חרקים!

יוליה גלפנט
יוליה גלפנט, ראשון לציון

אני משתמש בשירותי כדיר המדביר בעסקי המזון שבבעלותי וכמובן בבית שלי במשך 5 השנים האחרונות. המקצועיות, הידע, היסודיות והתגובה המהירה שלהם הם ללא תחרות. השירות שאני מקבל לא דומה לשום ספק אחר. אני מקבל עבודה נהדרת וראש שקט כשהכל מתוקתק. מומלץ לכל בעל עסק שלא מעוניין לקבל תלונות על הימצאות מזיקים.

חיים דהן
חיים דהן, נהריה

פניתי לחברת כדיר המדביר בעקבות בעיית תיקנים שהייתה באזור מגורי. האמת היא שהבטחתי לעצמי שזו חברת ההדברה האחרונה שאני מנסה לפני שאני עוברת דירה מרוב ייאוש, מכיוון שכל פעם הבעיה חזרה.  מרגע יצירת הקשר הראשוני הבנתי שאני בידיים טובות, המקצועיות והניסיון בצבצו מכל שאלה ומשפט. במהירות שיא הגיע אלי מדביר סופר מקצועי איבחן במהירות את סוג התיקן ואת מקור הגעתו, הסביר לי בדיוק מה הוא עושה ואיך הכל מתבצע וכך הדביר את הבעיה אחת ולתמיד! למיותר לציין שאני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי, מהקשר הראשוני והייעוץ ועד התמיכה שקיבלתי לאחר ההדברה. חוויית שירות נהדרת שמעצימה את הלקוח ופותרת את הבעיה אחת ולתמיד! כל הכבוד!

סופי ברכה
סופי ברכה, כפר סבא

פתרונות הדברה

שירות ההדברה החדשני שלנו מובטח להיפטר מבעיות החרקים שלך, ואילו שירותי המיגון שלנו מוודאים שהבית שלך מוגן תמיד.
הדברה סטנדרטית
לדירה ממוצעת: 3 חדרים עד 75 מטר
299
 • הדברת מזיקים ביתיים כגון:
 • נמלים/ תיקן אמריקאי
 • בקרת מכרסמים
הדברה מתקדמת
הדברה מתקדמת לטיפול במכרסמים או טרמיטים
החל מ- 420
 • הדברת תיקן גרמני
 • ניטור, בקרה והדברת מכרסמים
 • טיפול בטרמיטים
הדברת פרימיום
פשפש מיטה, הדברת שטחים מסחריים
החל מ-1000
 • הדברת פשפש מיטה
 • הדברת פרעושים
 • הדברת שטח מסחרי
 • צרו קשר להצעת מחיר מותאמת
 • 050-7705678