Close

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה?
הבעיות והפתרונות העומדים בפני האנושות והסביבה מתפתחים כל הזמן. בעבר, הגישה הרווחת הייתה חיסול מזיקים בכל מחיר. עם זאת, אנו מודעים כעת להשפעה של כימיקלים מזיקים על הסביבה שלנו וכתוצאה מכך עלינו. השימוש במוצרים ירוקים להדברת מזיקים צריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל צרכן, ושירותי ההדברה.

הדברה ירוקה היא שם כולל לסוגי הדברה שונים שהמשותף להם הוא ההתחשבות בסביבה עם מיקוד מירבי בטיפול במזיק בהשפעה סביבתית מינימלית. הדברה ירוקה נחשבת גם להדברה אורגנית, הדברה ביולוגית או הדברה אקולוגית, ומכילה אחוזים נמוכים ביותר של רעילות סביבתית למאגרי המים, לבני אדם ולעולם החי והצומח.

מה המשמעות של מוצר ירוק?
המילה ירוק משמשת בדרך כלל במאה ה -21 כדי להתייחס למוצרים בטוחים לאיכות הסביבה, אנשים, חיות מחמד ובעלי חיים. זה לא אומר שחברות הדברה אינן משתמשות בכימיקלים. השימוש בחומרי הדברה הוא הכרחי בעת הדברת מזיקים. במקום זאת, הגישה הירוקה מתמקדת בטיפולים שפוגעים פחות בסביבה תוך כדי שליטה במזיקים.

לדוגמה, אם יש לך יתושים, מדביר ירוק ישתמש בכימיקלים שרק הורגים את החרקים, אך אינם משפיעים על חיות המחמד שלך, על חיות הבר שסביבך, על יקירך או שמזהמים את האוויר. שיטות הדברה ירוקה אחרות עשויות להיות אורגניות לחלוטין. כפי שניתן לקרוא כאן

כאמור, הדברה ירוקה מתבססת על התאמה ממוקדת ואופטימלית לביולוגיה של המזיק. לדוגמה הדברה באמצעות פיתיונות למקקים ולנמלים מאפשרת להשתמש ברעילות נמוכה ביותר לסביבה אך יעילה ביותר כנגד המזיק.
הדברה ירוקה יעילה למדי באמצעות פיתיונות בטיפול בנמלים, טרמיטים, מכרסמים מקקים ועוד… בשל נטייתם לחיות בקבוצה ובשיתוף של המזון הנאכל.
כמו כן, קיימת הדברה אלקטרונית הפועלת על תדרי שמע המטרידים את המכרסמים ומניסים אותם.
כך הדברה זו יוצרת "חיסול ממוקד" של המזיקים ואינה פוגעת במערכת האקולוגית.
לרוב הדברה ירוקה מתאפשרת גם בצורה עצמאית וממוקדת על ידי רכישת מוצרים מתאימים. יחד עם זאת בשל רעילות נמוכה מאוד הקיימת במוצרים אלו, הדברה כזו תצליח רק במידה ויישמרו שאר התנאים להדברה, הכוללים ניקיון מוקפד, לשם מניעת הופעה חוזרת.

ניהול מזיקים משולב (IPM)
בלב ההדברה הירוקה נמצא הדברה משולבת. גישה זו מתמקדת במניעת נגיעות במקום בטיפול בהדבקות. אחרי הכל, קל יותר למנוע את חדירת המזיקים, מאשר ניסיון לחסל אותם. מכיוון שלא מעורבים כימיקלים, גישה זו ירוקה אך אינה קיימת בפני עצמה. ניתן להשתמש בה כחלק מתוכנית טיפול.

היופי ב- IPM הוא בכך שהוא מפסיק את השימוש בחומרי הדברה, מה שבסופו של דבר ממזער את ההשפעה של הדברה על הסביבה. כדי ש- IPM יעבוד, נערוך מחקר על סוגי המזיקים הפולשים לבית. המחקר חושף את הרגלי המזיקים המדוברים ואמצעי הדברה שיש ליישם.

,תמיד נעדיף שימוש בטכניקות כגון גדרות, מלכודות ופיתיונות במקום כימיקלים, אך אם יש צורך בכימיקלים, נשתמש רק במינימום הנדרש.

חברת "כדיר המדביר" פועלת בשיטות הדברה ידידותיות ומבצעת הדברה ירוקה.

להזמנת שירות חייגו: 050-7705678 אימייל: i0507705678@gmail.com

חברת "כדיר המדביר" פועלת בשיטות הדברה ידידותיות ומבצעת הדברה ירוקה.

פנו עוד היום בטלפון: 050-7705678

 או באימייל: I0507705678@gmail.com

לרכישת מוצרי הדברה ירוקה לשימוש עצמי לחץ כאן

הדברה נגד ברחשים

הדברה נגד ברחשים

הדברה נגד ברחשים

למדו על הברחש הקטן המהווה מטרד גדול. הדברה החל מ – 249

הדברה לפשפש מיטה

הדברה לפשפש מיטה

הדברה לפשפש מיטה

למדו על פשפשי מיטה. הדברה החל מ – 699 ש"ח לחדר.

הדברה נגד זבוב החול

הדברה נגד זבוב החול

הדברה נגד זבוב החול

מחלות רבות מועברות ע"י עקיצת זבוב החול. למדו עליו. הדברה החל מ – 199 ש"ח

הדברה ירוקה נגד נמלים

הדברה ירוקה נגד נמלים

הדברה ירוקה נגד נמלים

למדו על הדברה ירוקה נגד נמלים. הדברה החל מ – 249 ש"ח.

מחיר הדברה ירוקה

מחיר הדברה ירוקה

מחיר הדברה ירוקה

מחיר הדברה ירוקה מושפע ממספר גורמים. למדו על כך

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית מתייחסת להדברה באמצעות בעלי חיים. קראו.

הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית היא הדברה הפועלת באמצעות כוחות סביבתיים

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית הינה חלק מהדברה ירוקה הידידותית לסביבה ובעלת רעילות נמוכה ביותר. קראו.

איזורי הדברה ירוקה

איזורי הדברה ירוקה

איזורי הדברה ירוקה

Our industry standard insect pest control service is guaranteed to get rid of your insect problems

לקוחות שנפטרו מהבעיה. ואתם?

אני חייבת להודות לך ! אני ממש אסירת תודה לחברת כדיר המדביר. אני מעריכה גם את השירות האדיב שלך והזמינות שלך עבורי. שירות מהיר ומקצועי ואין לי עוד חרקים!

יוליה גלפנט
יוליה גלפנט, ראשון לציון

אני משתמש בשירותי כדיר המדביר בעסקי המזון שבבעלותי וכמובן בבית שלי במשך 5 השנים האחרונות. המקצועיות, הידע, היסודיות והתגובה המהירה שלהם הם ללא תחרות. השירות שאני מקבל לא דומה לשום ספק אחר. אני מקבל עבודה נהדרת וראש שקט כשהכל מתוקתק. מומלץ לכל בעל עסק שלא מעוניין לקבל תלונות על הימצאות מזיקים.

חיים דהן
חיים דהן, נהריה

פניתי לחברת כדיר המדביר בעקבות בעיית תיקנים שהייתה באזור מגורי. האמת היא שהבטחתי לעצמי שזו חברת ההדברה האחרונה שאני מנסה לפני שאני עוברת דירה מרוב ייאוש, מכיוון שכל פעם הבעיה חזרה.  מרגע יצירת הקשר הראשוני הבנתי שאני בידיים טובות, המקצועיות והניסיון בצבצו מכל שאלה ומשפט. במהירות שיא הגיע אלי מדביר סופר מקצועי איבחן במהירות את סוג התיקן ואת מקור הגעתו, הסביר לי בדיוק מה הוא עושה ואיך הכל מתבצע וכך הדביר את הבעיה אחת ולתמיד! למיותר לציין שאני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי, מהקשר הראשוני והייעוץ ועד התמיכה שקיבלתי לאחר ההדברה. חוויית שירות נהדרת שמעצימה את הלקוח ופותרת את הבעיה אחת ולתמיד! כל הכבוד!

סופי ברכה
סופי ברכה, כפר סבא